Alisveris Sepeti  

ürün (Boş)
Fırsatları Kaçırma

Markalar

Hangi Kargo Firması İle Çalışıyorsunuz ?

      Sendeiste.com Türkiyenin önde gelen kargo firması olan Sürat kargo ile çalışmaktadır. Tüm gönderilerimiz Sürat kargo üzerinden yapılmaktadır.

 

Jet Gönderi Nedir ? 

 İconunu gördüğünüz tüm ürünler aynı gün kargoya verilecektir. Havale ile yapılan ödemelerde ödemenin gönderilmesi beklenecektir.

 

Kargoya Nekadar Ödeyeceğim ?

      Türkiyenin her yerine KDV Dahil 4,50 TL 'ye siparişinizi gönderiyoruz. 

 

Siparişim nereye gönderilecek ?


        Siparişiniz sizin girmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir. Teslimatların gecikmesindeki en sık karşılaşılan sebeplerinden biri adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak giriniz. Ayrıca size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası girmeniz yaşanacak herhangi bir problem ile ilgili size ulaşmamızı kolaylaştıracaktır.

(!) Tüm gönderiler adrese ve ilgili şahsa teslimat yapılır. Kargo şubesinden kesinlikle mal teslimatı yapılamaz. Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir.


Not : Fatura adres bilgileri faturalama işleminden sonra değiştirilemeyeceğinden Fatura bilgilerinizin doğruluğundan emin olmadan siparişi onaylamayınız.

Kargom nezaman elime ulaşacak ?


        Siparişinizi verdikten sonra 1 iş günü içerisinde size kargolanacaktır. Teslimat adresinin uzaklığına göre teslimat süresi 1 ile 2 gün sürebilmektedir.?