Alisveris Sepeti  

ürün (Boş)
Fırsatları Kaçırma

Markalar

Termos

Cuplens Objektif Lens Bardak

Uygun

Cuplens Objektif Lens Bardak?

Fotoğraf meraklıları bilir, iyi bir objektif çok iş yapar. Ama pahalı objektiflerin bile yapamayacakları vardır ki onları da Cuplens yapar!  Çok fonksiyonlu replika objektif Cuplens hem bardak, hem kalemlik, hem küllük, hem para kabı...? Eğer sevdiklerinize hayal ettikleri pahalı objektifleri alamıyorsanız karşınızda onlar için mükemmel bir hediye duruyor!??


11,90 TL

Uyarı: Stoktaki Son Ürün!Cuplens Objektif Lens Bardak?

Fotoğrafçılar ve fotoğraf meraklıları sevdiklerinize hayal ettikleri pahalı objektifleri alamıyorsanız karşınızda onlar için mükemmel bir hediye duruyor!

Fotoğraf meraklıları bilir, iyi bir objektif çok iş yapar. Ama pahalı objektiflerin bile yapamayacakları vardır ki onları da Cuplens yapar! Çok fonksiyonlu replika objektif Cuplens hem bardak, hem kalemlik, hem küllük, hem para kabı...

Çok fonksiyonlu fotoğraf makinesi objektifi replikası. Bardak, kalemlik, küllük, bozuk para kabı olarak kullanabilirsiniz. Sadece objektif olarak kullanamazsınız!

Bu objektifi görünce diğer tüm objektiflerin aslında ne kadar işlevsiz olduklarını anlayacaksınız. Uzaktaki objeyi yakında gibi gösteren o inanılmaz pahalı gerçek objektiflerin yerine bu ucuz ama bir sürü farklı işlevi olan bu harika objektife sahip olmanın ayrıcalığına sahip olun!

Kahvenizi lens görünümünde kupanızda içebilir; ya da küllük, para saklama kutusu veya kalemlik olarak kullanılabilirsiniz. Üzerine sabitlenebilen çevirmeli kapağı ile içindekileri dökülmeden muhafaza eder. Hem soğuk hem sıcak içecekler için kullanılabilir.

Ürün Ölçüleri:

Kapasite: 300 ml
Yükseklik (kapaklı olarak): 16.5 cm
Yükseklik (kapaksız olarak): 12 cm
Çap: 8 cm
Kapak Çapı: 11 cm?

Şu an müşteri yorumu bulunmamakta.

Only registered users can post a new comment.